Odchylenia w wyniku badania krwi u 15-latka

Witam serdecznie mam takie pytanie zrobiłam synowi lat 15 badania i za bardzo się nie znam wyraźnie widać odchylenia np RBC 5,82T/L, MCV Sr. obj. erytrocyty 69fi, RDW Rozkład wielk. erytrocytu 15,9%, HGB 138g/L MCH 24pg, Limfocyty 4,4, OB 9mm/h, Choresterol całkowity 243,3mg/dl, Trójglicerydy 251,0 mg/dl, Glukoza w normie, pozostałe wyniki sa w normie jedynie w tych są odchylenia,

Witam. Wynik badania powinien zinterpretować lekarz który będzie miał możliwość korelacji do z bezpośrednim badaniem pacjenta.