Odczucia po panektomi po późniejszej rekonstrukcji prącia

Czy po panektomi po późniejszej rekonstrukcji prącia, odczuwa się w tedy podniecenie w neophallusie? czy są to odczucia podobne do penisa z ciałami jamistymi czy też nie?
ponad rok temu

Niestety taki zrekonstruowany penis nie daje możliwości i satysfakcji seksualnej. To tylko substytut zapewniający estetyczne zastępstwo penisa oraz odpowiednie odprowadzenie moczu (rekonstrukcja cewki moczowej). Na pewno nie będzie możliwości odczuwania w neophallusie jak w anatomicznym penisie.