Odczuwanie ruchów w brzuchu a możliwość ciąży

Witam, do pierwszego zbliżenia doszło 4 miesiace po porodzie z prezerwatywa jednak nie doszło do końca. Ze strachu zrobilam 3 testy-negatywne. Poszłam do lekarza po tabletki i zaczęłam od pierwszego dnia miesiaczki. Podczas brania tabletek miesiaczki występowaly tak jak powinny oraz nie doszło do żadnego zbliżenia. Po 3 miesiącach odstawiłam je i dostalam obfitej miesiaczki. Co jakiś czas czuje ruchy w brzuchu. Jest możliwe że jednak wtedy zaszłam w ciaze? Brak innych objawów.

Magdalena StusiĹska

Jeśli testy są negatywne i regularnie Pani miesiączkuje- raczej jest to wykluczone, proszę być spokojną.