Odczyt wyników morfologii krwi

Witam mam pytanie chodzi mi o odczyt wyników krwi WBC-4,9, RBC- 4,3 HGB 12,5 HCT 38,5 MCV 89,5 MCH 29,1 MCHC 32,5 RDWSD 38,8 RDWCV 12,1 PLT 212 MPV 12% PCT 0,25% PDW 14,6% P-LCR 41,2% NEUT 62,3% EO 1,8% BASO 0,4% LYMPH 27% MONO 8,5% Badania miałam robione bo staraciłam 2 razy przytomność.

Aleksander Ropielewski

Nie mam cąłości obrazu klinicznego aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Z podanego wyniku w oczy rzuca się leukocytoza. Pozostałe parametry nie budzą niepokoju (zaznaczam, że oceniam same wyniki badań, bez powiązania z sytuacją kliniczną, ponieważ nie mam takiej możliwości). Sugeruję kontakt z lekarzem, który zinterpretuje wyniki badań w powiązaniu ze stanem klinicznym.