Odczytanie wyniku badań na boreliozę

Proszę o odczytanie mi wyniku na boreliozę: Borelioza IgM (W3-S27) negatywny Badanie wykonane testem EUROLINE Western-Blot. Flagellin (p41) - Intensywność 28, Klasa Anti-human-IgG - Intensywność 56, Klasa Kontrola (Ko) - Intensywność 124, Klasa EUROLINE Borrelia IgG - negatywny Anti-human-IgM - Intensywność 50, Klasa Kontrola (Ko) - Intensywność 96, Klasa Borrelia EUROLINE RN-AT adv IgM negatywny Reszta ANTYGENÓW ma Klasę o.

Lek. Tomasz Budlewski

Negatywne wyniki świadczą o braku świeżego i dawnego zakażenia.