Oddawanie moczu na leżąco
oddaję dużo moczu na leżąco muszę przy tym wykonać ruchy parcia potem czuję lużniejszy brzuch badania w tym usg nic nie pokazują co to może być urolog i ginekolog nie wiedzą proszę o poradę

KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu
Witam, ja też nie bardzo rozumiem o co chodzi.... Może badanie urodynamiczne?... Opis tak mętny i niezrozumiały, że nie podejmuję sie odpowiedzieć pozdrawiam RH