Uczucie parcia przy oddawaniu moczu
Dzień dobry . Mam problem już od jakiś dwóch lat . Po wysikaniu mam uczucie parcia jak bym się nie wysikała do końca . Jest to strasznie męczące . Byłam u wielu lekarzy z tym i nic nie pomaga ... ciągle mnie wysyłają na badania USG i moczu . proszę bardzo o pomoc . dodam że na początku miałam to uczucie parcia po każdym razie skorzystania z toalety teraz mam takie uczucie tylko przed miesiączką i po . Co to może być ? proszę o szybką odpowiedź .Klaudia

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Witam, sądząc z opisu dolegliwości mają charakter tzw. czynnościowy, dość często ustępują samoistnie, jeśli nie, to proponuję konsultację u urologa, który zajmuje się neurogennymi zaburzeniami i dysfunkcjami pęcherza. Ponieważ nie wiem skąd Pani pisze, to trudno mi podać konkretnego (nie wszyscy urolodzy zajmują sie tymi zagadnieniami). Pozdrawiam RH