Odmiedniczkowe zapalenie nerek u syna
Witam syn miał ostre odmiedniczkowe zapalenie nerek na usg brzucha wyszło ze lewa miedniczka nerkowa jest szersza od prawej o 0,6cm czy poszerzenie moze byc spowodowane przebytym stanem zapalnym ? I czy miedniczka nerkowa moze wrócić do normy ?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Obie sytuacje są możliwe, chociaż poszerzenie miedniczki nerkowej może świadczyć o zaburzeniach odpływu moczu.