Odór spalenizny i przetrawionego alkoholu z organizmu

Witam, do kogo mam się udać :od 6-mcyczuć ode mnie odór spalenizny, przetraw. alkoholu.Lekarze pierw.kontaktu,gastrolog gastroskopia, grzybica,stomatolog,laryngolog,psychiatra-badania wszysko zdrowe.A ja śmierdzę z ust i całego ciała, nie wychodzę z domu, jak jestem czasem w sklepie to ludzie kaszlą i kichają.Elżbieta

Aleksander Ropielewski

Faktycznie przebadała się już Pani u wielu specjalistów i jedyne co mogę poradzić to udać się do poradni zaburzeń żywienia, hepatologa lub genetyka klinicznego (być może jest to jakaś choroba związana z zaburzeniami metabolicznymi.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski