Odpowiedni wiek dla rodzenia 3 dziecka

Mam 32 lata,2zdrowych dzieci,ciąża i poród bez komplikacji, chciałałabym mieć jeszcze jedno dziecko, czy wiek 33/34lat to już za dużo?czy fakt że urodziłam 2 zdrowych dzieci zwiększa prawdopodobieństow urodzenia zdrowego dziecka czy to nie ma znaczeniaktóre to dziecko,? czy poród 3dziecka w wieku 33/34jest bardziej zagrożony i czy fakt że byby to mój 3 poród wiązałby się z większym zagrożeniem np wypadnięciem pępowiny?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z ginekologiem. Wraz z wiekiem ryzyko powikąłnej ciąży zawsze jest większe jednak nie można tego przesądzać przed poczęciem. Na pozostałe pytania odpowiedzieć można po badaniu ginekologicznym.