Odrastanie włosów przy łysieniu plackowatym

Witam mój 10 letni syn łysieje od 2 lat najpierw leczony u dwóch dermatologów i psychologa w kierunku łysienia plackowatego bez efektów następnie endokrynolog ale wyniki na tyle w normie więc nie wdrożono leczenia,później dotarliśmy do specjalisty trychologi po kuracjach był efekt włosy zaczęły odrastać ale miesiąc temu syn znowu gubi włosy czy powodem może być jakaś bakteria lub gronkowiec bo padło kiedyś takie podejrzenie.Pomóżcie do jakiego specjalisty jeszcze się udać lub jakie zrobić bada

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać sie do lekarza dermatologa, po przeanalizowaniu dotychczasowych badań bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie, być może badania w kierunku grzybicy byłby bardziej odpowiednie.