Odrywająca się wydzielina, katar i świszczący oddech

Witam Od wczoraj mozna powiedzieć ze jestem chora. Mam straszny katar, i kaszel. Dzisiaj katar zmienił kolor z zielonego na bezbarwny, gdy kaszle to odrywa mi sie zielono żółta wydzielina. Bardzo rzadko sie odrywa ale nie mniej tak sie dzieje. Co mam zrobic. Zarzucam rutinacea,gripex max, buderhin oraz argentin-t i tymianek i podbial. Czy to wystarczy, co to za choroba. Jeszcze jak oddycham to tak jakby mi czasami cos swiszczolo ale nie wiem czy to tak ma byc czy nie. Proszę o poradę.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego. Być może potrzebny będzie antybiotyk, jednak to będzie mógł stwierdzić lekarz dopiero po przeprowadzeniu badania