Odstawienie leków przed planowaniem ciąży

Witam od 08.2014 zaczęłam zażywać leki Paroxinor i Surpiryd następnie lekarz wymienił mi Paroxinor na ApoEscitaxin. Surpiryd odstawiłam wcześniej, a ApoEscitaxin ostatecznie z końcem czerwca. Wspomagałam się też czasami lekiem Sedam. Z racji tego, że chcemy się starać o dziecko słyszałam, że najlepiej by było odczekać 3 miesiące od odstawienia leków (czyli październik). Ale wczoraj wzięłam pół tabletki Sedamu, czy miało to duży wpływ na organizm? Czy nadal mogę planować ciążę na październik?

Piotr Pilarski

Ciężko powiedzieć. Myślę, że zdąży się do października ten lek rozłożyć i nie będzie miał wpływu na ciążę.

Pozdrawiam.