Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a staranie o dziecko

Witam cztery miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne staramy sie z mezem zaważamy na dzi płodne i owuacje ale nic nam nie wychodzi czy z nami jest coś nie tak. czy za bardzo chcemy dziecka (jeno już mamy)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Statystycznie czas starań o dziecko przed zajściem w ciążę wynosi 6 miesięcy. Póki co nie powinni mieć Państwo zatem powodów do niepokoju. Proszę zatem zachować cierpliwość i próbować w kolejnym cyklu. Jeśli jednak ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.