Ognisko przebudowy struktury kostnej w IV kości śródręcza prawego
Co oznacza (jaką chorobę)ognisko przebudowy struktury kostnej w IV kości śródręcza prawego stwierdzone na podstawie zdjęcia rtg ręki

KOBIETA, 59 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Ognisko przebudowy struktury kostnej może być wynikiem patologii pourazowych, zapalnych, rozrostowych jak i wielu innych schorzeń kości. Wynik powinien zostać oceniony w oparciu o dane kliniczne.