Ogniskowe podwyższenie sygnału pasma tylnego prawego krążka stawowego
Witam. MRI stawów skroniowo-żuchwowych Ogniskowe podwyższenie sygnału pasma tylnego prawego krążka stawowego - zmiany degeneracyjne? Proszę o przetłumaczenie tego na prosty język. Z góry dziękuję.

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Zwyrodnienie krążka stawowego. Może to powodować ból pleców. Wskazana wizyta u ortopedy.
Pozdrawiam.