Ogólne badanie krwi i moczu

Witam mam 24 lata robiłem ogólne badania krwi i moczu i w krwi Mi wyszedł podniesiony poziom Bilirubiny całkowitej norma jest od 0,30-1,20 a mi wyszło 1,99 mg/dl czy to coś poważnego pyzatym reszta wyników w porządku

Lek. Tomasz Budlewski

a jak reszta enzymow watrobowych, proponuje udac się do lekarza rodzinnego, konieczne jest rozszerzenie diagnostyki.