Okres po pettingu a ryzyko ciąży

31.12/01.01 uprawiałam petting z chłopakiem, byliśmy nago, on robił ma palcówkę, nie miał wytrysku. 23.01 dostałam okres, powinnam 20, ale sądzę, że to przez stres mi się spoznił. 2 tyg po pettingu zrobiłam tes, wynik negatywny. mogę być w ciąży?

Dzień dobry!

Aby ciąża była prawdopodobna musi dojść do wytrysku spermy w pochwie lub w jej okolicach lub świeża sperma musi zostać przeniesiona np. na palcach wewnątrz ciała kobiety. Miesiączka oraz negatywny wynik testu ciążowego tym bardziej eliminuje jej prawdopodobieństwo. Na jakiej podstawie przewiduje Pani ciążę?

Pozdrawiam!