Określenie daty poczęcia bez daty ostatniego okresu

Dzień dobry :) Można określić datę poczęcia bez daty ostatniego okresu? Nigdy nie miałam regularnych pamiętam tylko ze ostatni był w listopadzie 2013. Z usg dziecko miało się urodzić 18.09.14 a przyszło na świat 21.09.14. To było już daleko ponad rok temu a zaczęłam się zastanawiać z ciekawości kiedy dziecko zostało poczete. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

W największym przybliżeniu datę poczęcia określa się na podstawie badania USG w pierwszym trymestrze ciąży.