Omdlenia, negatywne testy ciążowe a możliwość ciąży

Witam, przez 3 miesiace nie miałam okresu, zrobiłam 4 testy ciązowe i wszystkie wyszły negatywnie, dzis nad ranem zemdlałam a pare dni temu wymiotowałam ale to wieczorem. Mogę być w ciązy? Dodam że miesiączki mam nie regularne.

Witam. W tym przypadku ciążą jest bardzo mało prawdopodobna. Wskazane est wdrożenie diagnostyki zaburzeń hormonalnych pod kierunkiem ginekologa.