Omyłkowe zażycie tabletek antykoncepcyjnych

Witam serdecznie tydzien temu dostalam krwawienie wzielam pierwsza tabletke antykoncepcyjna myslalam ze to okres ale niestety okres przyszedl dopiero dzis i jestem pewna ze to on i moje pytanie jest takie czy kontynuowac branie pigulek co zaczelam tydzien temu, przerwac czy rozpoczac nowe opakowanie od dzis lub jutra ? sa to moje pierwsze tego typu tabletki i nie mam doswiadczenia pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę kontynuować pobieranie tabletek wg ustalonego schematu i nie przerywać. Pozdrawiam