Opadnięta skóra powieki po botoksie

Witam, czy po zabiegu botoxu w celu podniesienia brwi, trzeci dzień po zabiegu można wyglądać gorzej niż przed zabiegiem? Czy to normalne? Mam efekt opadniętej skóry na powieki, czy to minie i będzie lepiej?

Ostateczny efekt działania toksyny botulinowej można ocenić po upływie 2 tyg od zabiegu. W niektórych przypadkach powikłaniem po zabiegu może być opadająca powieka. Należy udać się na konsultację pozabiegową do specjalisty u którego wykonywała Pani zabieg.