Oparzenie 2-go stopnia a pozostałe zaczerwienienie

dnia 13 marca 2015 r. oparzylem twarz ogniem nad ustami oparzenie bylo 2giego stopnia. Do dnia dzisiejszego mam czerwony slad. Chcialbym sie dowiedziec czy istnieje szansa aby pozbyc sie tego sladu ? ( mascie jakie stosowalem to : argosulfan przez 1 tydzien bez przerwy natomiast nastepne 2 tygodnie tylko wieczorem natomiast za dnia tribiotic po 3 tygodniach zaczelem stosowac contractubex. masc moze troche rozjasnila rane ale jeszcze jest widoczna. ( dopiero stosuje ja 8 dni) )

Musi upłynąć jeszcze sporo czasu, aby widoczny był efekt działania takiej maści jak np. Contractubex. Trzeba ją stosować przynajmniej 3 miesiące, aby uzyskać całkowite korzystne efekty.

Proszę odstawić Contratubex. Proponuję preparaty silikonu do gojenia blizn i cierpliwość. To najważniejszy element.