Oparzenie stopy II stopnia

Witam, wylałam na stopę wrzątek, byłam u lekarza, stwierdził oparzenie II stopnia. stosuje Argosulfan juz od tygodnia. Moje pytanie związane jest z tym za ile czasu będę mogła chodzić w miarę sprawnie? ponieważ teraz nie mogę nawet stanąc na stopę, rana jest dosyć duza, strasznie boli gdy opuszczam nogę. Zastanawia mnie też to czy będę mogła chodzic o wlasnych siłach czy konieczna będzie rehabilitacja po zagojeniu rany?

Lek. Tomasz Budlewski

Odpowiedzi na Pani ppytania w dużej mierze zależą od reakcji organizmu na leczenie. Proponuje udać się na kontrolę do lekarza prowadzącego leczenie.