Opatrunek Desaulta po złamaniu obojczyka
Złamanie obojczyka - 13.01.br. syn podczas zajęć sport. miał wypadek. Złamanie w 1/2 obojczyka lewego z przemieszczeniem. Założono mu opatrunek Desaulta. Dzisiaj, po tygodniu od wypadku byliśmy na I wizycie kontrolnej. Na zdjęciu rtg widać jeszcze większe przemieszczenie kości. Lekarz przyjmujący twierdzi, że tak ma być. Mamy się zgłosić za 5 tygodni na zdjęcie gipsu. Ja jestem tym obrazem na zdj. rtg przerażona. Syn ma taką zgarbioną postawę teraz. Mam zdjęcia rtg w formie plików. Co robić?

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Skoro lekarz ortopeda ocenił gojenie jako prawidłowe to nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju. W razie wątpliwości proszę wyjaśnić swoje obawy z lekarzem prowadzącym.