Złamany obojczyk u 17-latka

Mój syn (17 lat 9 miesięcy) 2.10.2014 złamał obojczyk z przemieszczeniem. Po konsultacjach lekarskich założono opatrunek gipsowy typu „ósemka” (podczas, którego lekarz nastawił obojczyk). W dniu wczorajszym lekarz zadecydował o jej zdjęciu. W dniu dzisiejszym po kolejnym zdjęciu Rtg kolejny lekarz zalecił założenie ósemki. Jednak nie zdecydowałam się. Nie wiem co robić. Jego postawa jest niesymetryczna chore ramie jest znacznie opuszczone do dołu i jest do przodu pochylony. Dziękuję za pomoc, A

Aleksander Ropielewski

Niestety bez możliwości oceny rodzaju złamania i stopnia przemieszczenia nie jestem w stanie się wypowiedzieć odnośnie najwłaściwszej metody leczenia.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski