Opatrywanie rany przedramienia

Witam, mam rane ciętą,przedramienia,rana głęboka do kości.Rana powstała w niedziele. Po wizycie na pogotowiu ranę zszyto i dostałem i dostałem szczepionkę AT. Czy mogę sam zmienić opatrunek? i czego użyć do opatrunku. Jutro mam dopiero wizytę kontrolną. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowny Panie - może Pan samodzielnie zmienićopatrunek - nawet jest to wskazane - umć ranę mydłem, dokładnym wysuszyći założyć najprostszy opatrunku kupiony w apece.

Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg

Nie odpowiem na odległość W-wa-Rybnik!!! Nie widzę przecież rany!!! Od niedzieli minął tydzień!!! - I Pan do tej pory nie zmieniał opatrunku??? Odważny Pan jest!!! zż