Operacja na dolnej podstawie piszczela

Mam pytanie 22 sierpnia miałem operacje na dolnej podstawie piszczela. Wkrecone 2 śruby i nogę e szynie. Od paru dni opuchulizna zeszła noga nie boli i czuje luz w szynie. Kiedy mogę zacząć stawać na nodze, czy mogę zdjąć szynę i chodzić w opasce bądź bandaże lub czymś podobnym. Mam wrażenie że jest już wszystko dobrze

To bardzo indywidualne pytania i decyzja co do dalszego postępowania musi być podjęta przez lekarza, który zbada Pana przed podjęciem decyzji bezpośrednio. Radzę w tej sprawie udać się do ortopedy prowadzącego, który na pewno po badaniu udzieli Panu szczegółowych informacji co do dalszego postępowania.

Witam , PROSZĘ ABSOLUTNIE NIE PODEJMOWAĆ ŻADNYCH ZMIAN POSTĘPOWANIA WZGLĘDEM ZALECONYCH PRZEZ SPECJALISTÓW!!! MOŻE PAN ZOSTAĆ KALEKĄ!!! Proszę słuchać się zaleceń lekarzy prowadzących!!!!!!! z.żurawski