Operacja przepukliny odcinka szyjnego

Witam. Czekam na tel. ze szpitala szykuje się do zabiegu odc. szyjny mam przepukliny na 3 poziomach, czy lekarz może operować wszystkie 3? a jeśli nie to czy potem czekają mnie następne zabiegi??? boję się ze będę musiała już co jakiś czas się operować

Witam. Wszystko zależy od klinicznej sytuacji. Czy 3 poziomy leżą bezpośrednio nad sobą? Wszystko to należy przedyskutować z leczącym neurochirurgiem przed zabiegiem.