Operacja przepukliny pachwinowej metodą Lichtenstein

Witam 5 tygodni temu przeszedłem operację przepukliny pachwinowej lewa strona metodą Lichtenstein przy użyciu siatki Adhesix. Moja praca wiąże się ze sprzedażą oraz przyjmowaniem dostaw gdzie trzeba przesunąć/ przewieźć wózkiem duży ciężar. Przy zdejmowaniu szwów ( 3 tygodnie) po operacji Pan Doktor który mnie operował powiedział mi, że przepuklina była większa niż się to mogło wydawać oraz że mogę dźwigać już do 20 kg nie wiem czy już moge tyle dźwigać czy też Pan Doktor chciał mnie pocieszyć

Nie potrafię wyjaśnić szczegółów rozmowy - nie bylo mnie przy tym!!! Proponuje ponowną - POWAŻNĄ rozmowę z operatorem - choćby tel.- w celu dokładnego omówienia sprawy "dźwigania" - jest to b.ważne! zż