Operacja rekonstrukcji pochwy

Witam , mam pytanie jak się tworzy nową pochwę , czy wystarczy skórka z 12 centymetrowego penisa do stworzenia pochwy. Co należy zrobić z owłosieniem penisa , czy trzeba wydepilować u kosmetyczki, czy zabieg wykonuje się depilacji przed operacją, wykonuje pielęgniarka, lekarz sprawdza.

W tym przypadku trzeba szczegółowo porozmawiać z chirurgiem, który będzie dokonywał takiego zabiegu. Techniki mogą być różne i nie wiem w jaki konkretny sposób będzie Pan operowany. On wszystko wyjaśni i nakreśli sposób operacji. Skóra z penisa i sąsiadujących tkanek powinna być wystarczająca. Owłosienie przed zabiegiem zapewne będzie Pan sam musiał sobie wygolić, a co do depilacji późniejszej po zabiegu decyzję w tej sprawie też sam Pan sobie podejmie.

Dzień dobry,
Zapraszam do kliniki Timeless mamy największe doświadczenie w Polsce.
Informacje na stronie kliniki lub bezpośrednio kontakt z recepcją 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej