Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Operacja rekonstrukcji pochwy

Witam , mam pytanie jak się tworzy nową pochwę , czy wystarczy skórka z 12 centymetrowego penisa do stworzenia pochwy. Co należy zrobić z owłosieniem penisa , czy trzeba wydepilować u kosmetyczki, czy zabieg wykonuje się depilacji przed operacją, wykonuje pielęgniarka, lekarz sprawdza.
MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu

Skąd się bierze ból pooperacyjny?

W tym przypadku trzeba szczegółowo porozmawiać z chirurgiem, który będzie dokonywał takiego zabiegu. Techniki mogą być różne i nie wiem w jaki konkretny sposób będzie Pan operowany. On wszystko wyjaśni i nakreśli sposób operacji. Skóra z penisa i sąsiadujących tkanek powinna być wystarczająca. Owłosienie przed zabiegiem zapewne będzie Pan sam musiał sobie wygolić, a co do depilacji późniejszej po zabiegu decyzję w tej sprawie też sam Pan sobie podejmie.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0

Dzień dobry,
Zapraszam do kliniki Timeless mamy największe doświadczenie w Polsce.
Informacje na stronie kliniki lub bezpośrednio kontakt z recepcją 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy