Operacja tłuszczaka krężki jelita cienkiego
Dzień Dobry Bardzo proszę mi wskazać szpital klinikę ktora operuje tłuszczaka krezki jelita cieńkiego Cztery miesiace temu bylam operowana pobrano mi tylko wycinek do badania okazalo sie ze nie ma komórek rakowych a w diagnozie napisano że jest to tłuszczak.Tydzeń temu miałam kontrolne badanie USG guz rosnie i boli mnie .Lekarze nie mogą mi pomóc. Szukam lekarza który podejmie się operacji proszę mi pomóc

KOBIETA, 59 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani - dziwi mnie iz w trakcie pierwotnej operacji pobrano jedynie wycinek a nie cały guz.
Proponuję wizytę w szpitalu wojewódzkim lub w Klinikach w szpitalach uniwersyteckich.
Pozdrawiam, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg