Operacja tłuszczaków pod pachami

Operacja tłuszczaków pod pachami. Jak długo należy liczyć się z nieobecnością w pracy po operacji w znieczuleniu ogólnym. pobyt w szpitalu zwykle 3 dni, a potem do pracy. Od razu ? Praca w terenie , dźwiganie do 10 kg. SZwy nie "puszczą" ?

Nie badałem Pani , nie wiem jaka jest wielkość tłuszczaków , nie wiem jaki będzie zakres operacji - nie mogę więc powiedzieć nic konkretnego - proszę zadać te pytania chirurgowi , który będzie operował , zż

Witam,
z uwagi na pracę fizyczną będzie Pani musiała na pewno ją ograniczyć i na początek dostanie Pani zwolnienie lekarskie.
Po operacji z założeniem szwów pod pachami to będzie ok. 21 dni minimum.

pozdrawiam