Kiedy można wrócić do pracy po usunięciu tłuszczaka?

Witam. 4 tygodnie temu miałam zabieg usunięcia tłuszczaka z pleców. Tłuszczak miał wymiary 5*5*4. Był przyrośnięty do mięśni i unaczyniony. Wiem że miałam pod skórą założone szwy, te na zewnątrz juz mam usunięte. Odczuwam cały czas ból promieniujący pod pachę, szczególnie jak coś porobię. Moje pytanie jest takie czy mogę już wrócić do pracy fizycznej? Pracuję jako kelnerka i jest to związane z noszeniem ciężkim rzeczy. Pozdrawiam.

Teoretycznie przeciwwskazań do powrotu do pracy nie ma, ale jeżeli sprawia to jeszcze dyskomfort to może warto wziąć kilka dodatkowych dni urlopu, bo zwolnienie lekarskie raczej nie ma zasadności