Operacja usunięcia macicy drogami różnymi

Witam czeka mnie operacja usunięcia macicy drogami różnymi . Proszę o informacje jak szybko po takim zabiegu mogę pływać w basenie , jeździć m Na rolkach i na rowerze . Czy po takim zabiegu będę w stanie podjąć prace przy fotelu fryzjerskim po tygodniu . Pozdrawiam

Odpowiedz jest trudna, zależy od bardzo wielu czynników i nie da się tego przewidzieć. Przypuszczam że chodzi o drogi rodne a nie różne ????