Operacja zastawki serca a drętwienie ręki

Witam moja mama 53 lata po operacji zastawki serca 3 lata czasami zaczyna dretwiec jej prawa reka i boli w tym momencie glowa z tylu oraz robi jej sie slabo co to moze oznaczac

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie bez przeprowadzenia badania stwierdzić jaka jest przyczyna dolegliwości Pani mamy. Powodów może być wiele a objawy są mało specyficzne. Sugeruję kontakt z lekarzem rodzinnym.