Opis badania MR po kontuzji kolana u 34-latka
Witam, miesiąc temu doznałem kontuzji prawego kolana. Dzisiaj odebrałem opis badania MR. Bardzo proszę Państwa o pomoc w "rozszyfrowaniu" moich wyników. Chciałbym się dowiedzieć co dzieje się z moim kolanem i jakie leczenie powinno być zastosowane w tym przypadku. Skan opisu: [url=http://ifotos.pl/zobacz/Badanie-M_exehsxe.jpg/][img]http://s2.ifotos.pl/mini/Badanie-M_exehsxe.jpg[/img][/url] Z góry dziękuję za pomoc.

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na uszkodzenie w obrębie łąkotki przyśrodkowej oraz więzadła krzyżowego przedniego. Najprawdopodobniej konieczne będzie wykonanie artroskopii stawu kolanowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.