Opis badania rezonansu magnetycznego kręgosłupa
Proszę o podpowiedz po wyniku badania rezonansu mag. opis:Bad.przeglądowe krąg C wykazało prawidłowe trzony i krążki m/k.Na poziomie C6/C7 pogrubienie wiązadeł żółtych z odczynami okostnymi ze strony stawu m/k po stronie lewej uciskającymi rdzeń kreg od str grzbietowej.

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.