Opis badania USG piersi u 31-latki
Dzień dobry co oznacza poniższy opis badania usg piersi.Lewa piers na 13 godzinie zmiana hypoechogenna struktura o nieregularnych obrysach 16.8mmx10mm.Zmiana nie uległa odkształceniu pod naciskiem głowicy. Brak cienia akustycznego za zmianą.Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam Wioleta

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Z powyższym wynikiem proszę zgłosić się do swojego lekarza. Co do oceny badania zawsze należy interpretować je łącznie z badaniem. Lekarz określi też konieczność dalszych konsultacji.