Opis badania USG piersi u 31-latki

Dzień dobry co oznacza poniższy opis badania usg piersi.Lewa piers na 13 godzinie zmiana hypoechogenna struktura o nieregularnych obrysach 16.8mmx10mm.Zmiana nie uległa odkształceniu pod naciskiem głowicy. Brak cienia akustycznego za zmianą.Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam Wioleta

Lek. Tomasz Budlewski

Z powyższym wynikiem proszę zgłosić się do swojego lekarza. Co do oceny badania zawsze należy interpretować je łącznie z badaniem. Lekarz określi też konieczność dalszych konsultacji.