Jak przeanalizować ten opis usg piersi?

Proszę o analizę opisu usg piersi. " piersi typu gruczolowego, lewa pierś nie wykazuje istotnych klinicznie zmian. W piersi prawej, w kwadrancie 5 uwidoczniono 2 obszary dość dobrze izolujace się z podscieliska lacznotkankowego bez cieni akustycznych. Większy o nieregularnym obrysie, wym 1.8x1cm. " mam 26 lat, stosuje antykoncepcję hormonalną. Pozdrawiam

Może to być wynik stosowanej antykoncepcji hormonalnej, ale może warto byłoby wykonać mammografię lub biopsję. Proszę rozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym ginekologiem