Opis badania USG w 5. tygodniu ciąży

Witam jestem w ciąży miałam robione usg 5t 5dz bthcg na poziomie 4000 na usg widać było pęcherzyk z malutką białą kropeczką w środku. Lekarz kazał czekać na kolejne badanie czy mam powody do niepokoju?

Skoro ginekolog nie stwierdził jakiś niepokojących objawów ciąży (obraz USG i wynik betaHCG na chwilę obecną jest w zakresie normy) to nie ma kompletnie powodu do niepokoju. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami ginekologa prowadzącego.