Opis MR barku u 25-latka

Wynik Mr Barku Opis: Obrąbek panewki bez cech uszkodzenia.Staw barkowo -obojczykowy prawidłowy. Pierścień rotatorów bez cech uszkodzenia.Nie stwierdza sie cech zespołu ciasnoty podbarkowej. Nieregularny zarys guzka większego głowy kości ramiennej z torbielką podchrzęstną o przekroju 6 mm. nie stwierdz się obecności zwiekszonej ilości płynu w jamie stawu i w sąsiedstwie ścięgna głowy długiej mięśnia dwugłowego .Lecze sie juz od 4 lat cały czas reka boli i ograniczenia ruchu co mi jest pomżcie

Renata GrzechociĹska

Witam.
Opis badania nie wskazuje nieprawidłowości. Proponuję skonsultować się z lekarzem rehabilitacji i wdrożyć odpowiednią rehabilitację.
Pozdrawiam