Jaka jest interpretacja USG barku po wypadku samochodowym?

Dzień dobry, proszę o interpretację usg bark, wykonanego po wypadku samochodowym: "Drobne zwapnienia w obrębie więzozrostu obojczykowo-barkowego. Więzadła obojczykowo-barkowe miernie pogrubiałe. Szpara stawów wielkości odpowiedniej. Pierścień rotatorów z drobnymi zwłóknieniami w okolicy guzka większego kości ramiennej. Niewielka ilość płynu w kaletce podnaramiennej. Obniżenie echogeniczności ścięgna głowy długiej mięśnia dwugłowego ramienia. Ślad płynu na zarysie ścięgna na wysokości bruzdy międzyguzowej".

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie dolegliwości ? Jakie ruchy kończyny górnej nie są możliwe do wykonania ? Opis nie wskazuje na zmiany mogące wynikać z urazu