Opis RTG stawów kolanowych
Mam 35 lat (kobieta) w dniu dzisiejszym otrzymałam opis rtg stawów kolanowych: miernego stopnia przeciążeniowo-zwyrodnienowa - redukcja wysokości szpar stawowych obu stawów kolanowych w zakresie przedziałów przyśrodkowych z zaostrzeniem przyśrodkowych guzów międzykłykciowych. Co to oznacza?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian o charakterze zwyrodnieniowym w obrębie stawu kolanowego. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.