Opis RTG stawów krzyżowo-biodrowych

Witam ,z opisu zdjęcia RTG wynika: Zaznaczona sklerotyzacja podchrzęstna stropów.Stawy krzyżowo-biodrowe w normie.Zagęszczenie utkania k.łoniowej lewej przy spojeniu.Jak mam rozumieć ten opis.

Witam serdecznie,

Proszę udać się do lekarza ortopedy z wynikiem badania, ponieważ na podstawie samego wyniku badania postawi c rozpoznania ani dalszego postępowania. Ortopeda w gabinecie musi zebrać dokładny wywiad, zbadać Pana oraz zapoznać się z wynikiem badania RTG. Wówczas może postawić diagnozę lub ewentualnie skierować Pana na dalsze badania, które będą miały na celu postawić ostateczną diagnozę.
Dlatego sugeruję konsultację ortopedyczną w gabinecie.

Pozdrawiam.