Opis USG piersi przed biopsją
Witam. Jestem umówiona na biopsję mammotomiczną i bardzo się boję. Otóż mój opis usg brzi tak: Pierś o budowie gruczołowo-tłuszcxowej. Prawa pierś: na godz 9-tej pod otoczką owalna dobrze ograniczona strefa hypoechogenna o wym. 10x4x11mm-może odpowiadać FA-kwalifikuje się do MMT/USG. Zabrodawkowo na godz 8-ej poszerzone przewody mlekowe oo średn do 4mm, bez zmian w świetle. Przyznam się ze bardzo się boję a zwlaszcza potem tych wyników MMT. Czy ten opis jest bardzo podejrzany?

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczna jest badania wycinka aby miec pewność co i jak, i jakie ewentualne leczenie bedzie najlepsze. Proszę spokojnie poczekać do wyników, w tym momencie nie mozna o niczym przesadzać.