Opis USG piersi przed biopsją

Witam. Jestem umówiona na biopsję mammotomiczną i bardzo się boję. Otóż mój opis usg brzi tak: Pierś o budowie gruczołowo-tłuszcxowej. Prawa pierś: na godz 9-tej pod otoczką owalna dobrze ograniczona strefa hypoechogenna o wym. 10x4x11mm-może odpowiadać FA-kwalifikuje się do MMT/USG. Zabrodawkowo na godz 8-ej poszerzone przewody mlekowe oo średn do 4mm, bez zmian w świetle. Przyznam się ze bardzo się boję a zwlaszcza potem tych wyników MMT. Czy ten opis jest bardzo podejrzany?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest badania wycinka aby miec pewność co i jak, i jakie ewentualne leczenie bedzie najlepsze. Proszę spokojnie poczekać do wyników, w tym momencie nie mozna o niczym przesadzać.