Opis USG serca u 33-latki
witam mailam robione usg serca wymiary jam serca . Aorta -cześc występujaca 32mm lewy przedsionek 37mm prawa komora 23mm lewa komora skurcz rozkurcz 45 , przegroda miedzy komorowa 9mm tylna sciana lewej komory 9mm pien plucny norma mm. zastawka płócna śladowa niedomykalność . czy wszystko jest dobrze z sercem

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Na podstawie tego samego opisu ciężko jest określić prawidłowość badania, A jaka była wyliczona frakcja wyrzutowa. Proponuję udać się z powyższym wynikiem do lekarza zlecającego powyższe badanie.