Opis wycinka z gastroskopii u 61-latki

DZIEN DOBRY MAM PYTANIE ODEBRAŁAM WYNIK WYCINKA Z GASTROSKOPI BRZMI GASTRIS ANTRALIS CHRONICA ACTIVA i gastritis corporalis chronica activa mediocris gradus pojedyncza grudka chłonna jak to sie leczy biorę lek controlog ale jest mało pomocny z góry dziękuje za odpoeiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie przewlekłego stanu zapalnego w obrębie błony śluzowej żołądka. Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi zadowalających efektów to konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego, który dokona modyfikacji terapii.