Opóźnienie miesiączki a infekcja

Witam, Jestem w 31 dniu cyklu, mimo ze zawsze trwa on 28-29 dni. a więc spóźnia się okres, test wyszedł negatywny. Czuje napięcie w brzuchu, jakby ból jajników, do tego wodnista wydzielina i lekkie pieczenie pochwy. Możliwe ze okres spóźnia się przez infekcję? pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Nieznaczne opóźnienie okresu może być związane z infekcją. Trudno jednak jest mi powiedzieć coś więcej bez przeprowadzenia badania. Sugeuję kontakt z ginekologiem gdyby okres się nie pojawił.