Opóźnienie miesiączki a prawdopodobieństwo ciąży

Dzie� Dobry,Mam 48 lat w chwili obecnej ju� o 9 dni op�ni�a mi si� miesi�czka.Zda�y�o si� to pierwszy raz,pragne nadmieni�,�e pojawi�y si� ude�enia goraca.Jakie jest prawdopodobie�stwo ,�e to mo�e byc ci��a?

Wielce Szanowna Pani ! To jest malo prawdopodobne. Prosze zrobić badanie na poziom beta hcg. Wydaje mi się , że wchodzi Pani w najpiękniejszy okres swojego życia. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa